وقف مجتمع فرهنگی اقامتی در مشهدمقدس به طلاب یزدی

وقف مجتمع فرهنگی اقامتی در مشهدمقدس به طلاب یزدی
در تاریخ : 1394/03/12 | نوشته شده توسط :علیرضا فرهادی

حجت الاسلام سیدمهدی حسینی راد، از وقف یک مجتمع فرهنگی-اقامتی 8 واحدی به حوزه علمیه استان یزد در مشهد مقدس خبر داد و اظهار داشت: مجتمع فرهنگی اقامتی بیت الزهرا(س) از سوی حجت الاسلام و المسلمین کاظم راشد یزدی با تمام امکانات اقامتی، پارکینگ و آسانسور به حوزه علمیه استان یزد وقف شده است.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان یزد با اشاره به اینکه این مجتمع 17 خرداد ماه به حوزه تحویل داده خواهد شد ادامه داد: مراسم افتتاح این مجتمع هم همان روز با حضور آیت الله محمد رضا ناصری امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: هر کدام از این واحد ها در حدود 80 متر است که امکان اسکان یک خانواده 6 نفره و حتی بیشتر را هم در خود خواهد داشت.

حجت الاسلام حسینی راد خاطرنشان کرد: تاکید واقف بر این بوده است که این واحد ها تنها در اختیار طلاب، اساتید و کارمندان حوزه قرار گیرد.

وی گفت: هر خانواده تنها می تواند برای 4 شب و 5 روز اقامت داشته باشد و هزینه هر شب اقامت برای هر خانواده 30 هزار تومان است.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان یزد گفت: ثبت نام از طلاب و اساتید متقاضی از 17 خرداد آغاز می شود و طلاب می توانند به صورت الکترونیکی با مراجعه به سایت otyazd.ir ثبت نام و یا اینکه با مراجعه حضوری به دفتر امور طلاب و دانش آموختگان واقع در مرکز مدیریت نسبت به درخواست خود اقدام نمایند.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد