خبر فوری

حضور مراجع تقلید در جمع راهیان نور معنویت آن را دو چندان می کند

حضور مراجع تقلید در جمع راهیان نور معنویت آن را دو چندان می کند
در تاریخ : 1394/05/15 | نوشته شده توسط :علیرضا فرهادی

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزهای علمیه در دیدار با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی اظهار داشت: با توجه به حضور رهبر فرزانه انقلاب در مناطق دفاع مقدس در سال های گذشته، حضور دیگر مراجع تقلید نیز معنویت راهیان نور را دو چندان می کند.

وی افزود: منتظر قدوم مراجع تقلید در مناطق راهیان هستیم؛ چرا که این حضور می تواند زمینه ساز فعالیت های فرهنگی بسیار بزرگ در کشور باشد و موجب شود تا جوانان بیشتری به این مناطق بیایند.

رئیس ستاد راهیان نور حوزه های علمیه در ادامه گزارشی از فعالیت بخش های گوناگون معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه ارائه و یکی از مهمترین برنامه های آن را اعزام طلاب و روحانیون به مناطق دفاع مقدس کشور دانست.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه ابراز داشت: امسال حدود 8 هزار نفر از طلاب و مبلغین برای بازدید و تبلیغ به مناطق راهیان نور و مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین ملک دار استقرار مبلغین در مقرهای گوناگون عملیاتی را یکی دیگر از برنامه های خوب معاونت امور طلاب عنوان کرد و گفت: ایام عید نوروز و تابستان، دو زمان در طول سال برای اعزام مبلغین و روحانیون به راهیان نور می باشد.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد