کارگاه دانش افزایی اصول مدیریتی ویژه مدیران مدارس علمیه استان گلستان

کارگاه دانش افزایی اصول مدیریتی ویژه مدیران مدارس علمیه استان گلستان
در تاریخ : 1394/12/03 | نوشته شده توسط :نادر آبادیجو

حجت الاسلام عباسعلی رضایی معاون امور طلاب حوزه علمیه استان گلستان :

کارگاه دانش افزایی اصول مدیریتی ویژه مدیران مدارس علمیه استان گلستان برگزار شد.

این کارگاه طی دو روز با حضور حجت الاسلام والمسلمین اَبرَوِش به عنوان استاد این کارگاه در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان گرگان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه معاون امور طلاب حوزه علمیه استان گلستان ضمن خیر مقدم به حاضرین با ارائه گزارشی از فعالیت های آن معاونت گفت: هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی مدیران با اصول و مبانی مدیریتی و نحوه کار در مدارس علمیه است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین اَبرَوِش پیرامون کلیات مدیریت و برنامه ریزی، انواع و سلسله مراتب برنامه ریزی، مدیریت زمان، انواع و فرایند تصمیم گیری، چالش های تصمیم گیری در حوزه های علمیه، عناصر و فرایند سازماندهی، انواع واحدهای سازمانی درحوزه های علمیه و رهیافت های ساختار سازمانی به ایراد سخن پرداخت.

این کارگاه طی 4 دوره 2روزه انجام و در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه طی دوره اعطا خواهد شد.

به گزارش حوزه گلستان، آقای علی برزمینی معاون اداره کل اجتماعی وفرهنگی استانداری گلستان با مدیر و معاون امور طلاب حوزه علمیه استان گلستان دیدار و خواستار همکاری حوزه علمیه با این اداره در زمینه ترویج فرهنگ زندگی ایرانی اسلامی شدند.

مدیر حوزه علمیه استان گلستان نیز ضمن خیر مقدم، آمادگی حوزه علمیه را برای همکاری با نهادها در زمینه ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی اعلام کرد.

در ادامه حجت الاسلام عباسعلی رضایی به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه علمیه در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی پرداخت و گفت: حوزه علمیه استان با برگزاری دوره های مشاوره و اردوهای علمی تربیتی برای طلاب و همچنین از طریق مبلغین و مبلغات مدارس امین در این مسیر گام نهاده که این برنامه ها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد