تشییع و تدفین شهید گمنام در حوزه علمیه امام خمینی ره بلوار طاقبستان شهر کرمانشاه

تشییع و تدفین شهید گمنام در حوزه علمیه امام خمینی ره بلوار طاقبستان شهر کرمانشاه
در تاریخ : 1395/05/10 | نوشته شده توسط :نادر آبادیجو

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب باقری : با همت و همکاری بنیاد حفظ آثار در راستای برنامه های دفتر شاهد و ایثار گر اداره کل امور طلاب وجهت حفظ ارزشها دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین حرکت عملی به سمت انقلابی ماندن حوزه های علمیه یکی از شهیدان عزیز و از سفیران گمنام جهاد و شهادت در روز شهادت رایس مذهب و حوزه علمیه حضرت امام صادق علیه السلام تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

این شهید گمنام که از شهدا عملیات والفجر 8 در منطقه فاو می باشد جوان 19 ساله بوده که در مقابل مسجد مدرسه علمیه امام خمینی ره بلوار که بیش از 250 طلبه دارد و بزرگترین مدرسه استان میباشد پس از تشییع توسط طلاب و روحانیون و عزداران امام صادق علیه السلام در روز شنبه 05/09 از محل مدرسه علمیه آیت‌الله بروجردی ره تا مسجد جامع کرمانشاه به خاک سپرده می شود.

این اولین بار است که در یکی از مدارس علمیه استان چنین برنامه ای انجام می شود همکاری معاونت محترم امور طلاب و دانش آموختگان حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین ملکدار و ستاد شاهد و ایثار گران قابل تمجید می باشد. دسته عزاداری هیئت طلاب حوزه علمیه کرمانشاه در معیت سایر هیئت ها ودسته ها ی عزاداری شهر انشاءالله پیکر این شهید خوش نام را با شکوه تشییع می کنند تا یک بار دیگر بیعت مجدد با امام و شهدا و مقام معظم رهبری در حفظ نظام اسلامی و ولایت فقیه را داشته باشند.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد