برگزاري نخستین جشنواره علمی و ورزشی طلاب حوزه های علمیه شمالغرب در بناب

برگزاري نخستین جشنواره علمی و ورزشی طلاب حوزه های علمیه شمالغرب در بناب
در تاریخ : 1395/07/06 | نوشته شده توسط :نادر آبادیجو

اولين جشنواره علمی، ورزشی طلاب حوزه های علمیه  شمال غرب کشور با نام جشنواره ولايت همزمان با ايام غدير به میزبانی شهرستان بناب برگزار شد.

 

حجت الاسلام مهدی رجبی اقدم: نخستین جشنواره علمی، ورزشی طلاب حوزه های علمیه استان های شمال غرب کشور با شرکت طلاب حوزه های علمیه استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبيل و منطقه بناب با حضور صد طلبه به میزبانی شهرستان بناب برگزار شد.

 این جشنواره طی روزهای پنج شنبه و جمعه یکم و دوم مهر ماه جاری به مدت دو روز با رقابت طلاب حوزه های علمیه استان های شمال غرب کشور برگزار شد و ظهر جمعه با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 در نخستین جشنواره علمی، ورزشی طلاب حوزه های شمال غرب کشور که در دو بخش علمی و ورزشی و به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد، نفرات و تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند.

 در رقابت های علمی  آقايان احمد عطالو، حسين زارع و حامد غفاري از شهرستان بناب حائز مقام نخست شدند

 

در مسابقات ورزشي و در رشته تیراندازی سیدمحمد موسوی از استان زنجان، دو و میدانی ابراهیم حسین زاده از شهرستان تبریز و شنا محمد نوری از استان زنجان به عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.همچنین تیم های شهرستان بناب در طناب كشي و استان زنجان در والیبال  مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

و در نهایتنفرات و تيم هاي نخست در جريان نمازجمعه شهرستان بناب مورد تقدير قرار گرفته و از دستان امام جمعه و مديريت حوزه بناب جوايز خود را گرفتند

 

اطلاعیه ها  تماس با ما

دانش آموختگان حوزه  سامانه نجما

اخبار  اخبار

معاونت امور طلاب و دانش آموختگان  دانش آموختگان حوزه

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد