برگزاری یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقر استان کرمانشاه

برگزاری یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقر استان کرمانشاه
در تاریخ : 1395/07/06 | نوشته شده توسط :نادر آبادیجو

حجت الاسلام باقری :  سرهنگ مجتبی بیاتی در مراسم یادواره شهدای روحانی که با حضور طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان سنقر استان کرمانشاه برگزار شد عنوان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات ارزشمندی از گنجینه اخلاص، ایثار و شهادت است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور «شهدای گلگون کفنی» است که هرچه داشتند را در طبق اخلاص نهادند تا انقلاب و اسلام حفظ شود.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در خصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: دفاع مقدس ارزش والای انقلاب در نزد مردم بود که خالصانه و با اتحاد از خاک و کیان خود پاسداری کردند.

بیاتی خاطر نشان کرد: نظام سلطه  متشکل از مثلثی بوده که یک ضلع آن آمریکا و دو ضلع دیگر آن رژیم غاصب صهیونیستی و انگلیس است.

بیاتی  یادآور شد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان برای براندازی نظام تلاش های بسیاری کردند اما مردم بصیر و شجاع با وحدت کلمه و با پیروی از رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی نقشه های دشمنان را خنثی کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در پایان با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان براندازی نظام است ابراز داشت: دشمنان با ابزارهای مختلف و به اقتضای زمان تنها یک هدف را دنبال می کنند و آن هدف نیز تضعیف ولایت فقیه و براندازی نظام است.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد