بیستمین همایش کتاب سال حوزه فراخوان شد.

بیستمین همایش کتاب سال حوزه فراخوان شد.
در تاریخ : 1397/02/18 | نوشته شده توسط :نادر آبادیجو

به گزارش دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، هر ساله به همت معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه، همایش کتاب سال حوزه برگزار می‌شود. کتاب‌هایی که در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق و ترجمه شده باشند، در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرند. شناسایی کتاب‌ها و نویسندگان برتر حوزوی و معرفی آن‌ها به جامعه علمی، تشویق و حمایت از نویسندگان کتاب‌های برتر حوزه، تقویت روحیه و انگیزه‌های تحقیق و پژوهش در حوزه و ارتقای سطح پژوهش‌های دینی و حوزوی از جمله اهداف این همایش است.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده، پایان‌ خرداد 97، آخرین مهلت ارسال اثر به این همایش است.

اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه‌های علمیه، با ارسال کتاب‌ و پایان‌نامه‌های سطح چهار می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

 شرایط آثار

ـ حوزوی بودن پديدآورندگان آثار

ـ کتاب‌هایی که چاپ اول آنها در سال 1396 شمسی باشد. (همچنین کتابهایی که طی سال‌های 1437 تا 1439 قمری و 2016 تا 2017 میلادی، برای اولین بار، توسط ناشران خارج از کشور منتشر شده‌اند)

ـ پایان‌نامه‌های سطح4 (دکتری) که در سال 1396 دفاع شده باشد.( بارگذاری تصویر صورتجلسه دفاع پايان‌نامه و فایل الکترونیکی پایان نامه با فرمت word یا pdf در هنگام ثبت‌نام، ضروري است)

ضمناً ارائه نسخه اصلی اثر، برای کتاب‌های ترجمه شده ضروری است.

 روش ارسال آثار

1ـ ثبت نام اینترنتی در سایت همایش به نشانی: www.ketabeHowzeh.ir

2ـ ارسال دو نسخه از اثر به دبیرخانه همایش

 علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه و یا با تلفن دبیرخانه به شماره 37255890- 025 داخلی 603 الی 605 تماس بگیرند. سامانه پیام کوتاه 100007020 برای این همایش درنظر گرفته شده است.

 خاطر نشان می شود: دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه در شهر قم، جمکران، میدان انتظار، مجتمع دارالولایه، ساختمان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، همایش کتاب سال حوزه واقع است.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد