حضور مراجع تقلید در جمع راهیان نور معنویت آن را دو چندان می کند

حضور مراجع تقلید در جمع راهیان نور معنویت آن را دو چندان می کند
در تاریخ : 1394/05/15 | نوشته شده توسط :علیرضا فرهادی

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزهای علمیه در دیدار با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی اظهار داشت: با توجه به حضور رهبر فرزانه انقلاب در مناطق دفاع مقدس در سال های گذشته، حضور دیگر مراجع تقلید نیز معنویت راهیان نور را دو چندان می کند.

وی افزود: منتظر قدوم مراجع تقلید در مناطق راهیان هستیم؛ چرا که این حضور می تواند زمینه ساز فعالیت های فرهنگی بسیار بزرگ در کشور باشد و موجب شود تا جوانان بیشتری به این مناطق بیایند.

رئیس ستاد راهیان نور حوزه های علمیه در ادامه گزارشی از فعالیت بخش های گوناگون معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه ارائه و یکی از مهمترین برنامه های آن را اعزام طلاب و روحانیون به مناطق دفاع مقدس کشور دانست.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه ابراز داشت: امسال حدود 8 هزار نفر از طلاب و مبلغین برای بازدید و تبلیغ به مناطق راهیان نور و مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین ملک دار استقرار مبلغین در مقرهای گوناگون عملیاتی را یکی دیگر از برنامه های خوب معاونت امور طلاب عنوان کرد و گفت: ایام عید نوروز و تابستان، دو زمان در طول سال برای اعزام مبلغین و روحانیون به راهیان نور می باشد.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد